 |
|
| CASA RURAL RIOLOSEROS TYPE: Feriehus |
 |
Stor ruralt hus som leies ut i sin helhet beliggende i den lille landsbyen Villacorta sør-øst i Montana de Riano.Området hører til naturparken Picos de Europa som nå også blir deklarert Reserva de Biosfera av Unesco.Huset er av ny konstruksjon i tradisjonell arkitektur, og er bygget med materialer fra området.Innredningen .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
|

| Viejo Molino Cela TYPE: Romutleie |
 |
Romantisk gjestegård bygd på en vannmølle fra 1700-tallet. Ligger ved landsbyen Nistal og elven Tuerto, bare 4km. fra byen Astorga og 45km. fra Leon.Eiendommen er på hele 5 hektar, omgitt av vann på alle kanter og med en frodig vegetasjon. Bygningen er renovert med førsteklasses materialer og møblert med antikke .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| LA VENTA DEL ALMA TYPE: Leiligheter |
 |
Nydelig hus i stein og tre, typisk for den nordlige delen av Leon, konstruert på begynnelsen av 1900-tallet.La venta del Alma ligger ved inngangen til den lille landsbyen Robledo de la Guzpena, svært nært til Nasjonalparken Picos de Europa. Landsbyen med bare 9 innbyggere er omgitt av store eikeskoger, og .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| EL CANTO DEL GALLO TYPE: Romutleie |
 |
Ved fjellutløperene til Nasjonalparken Picos de Europa, i et landskap av høye fjell, dype skoger og elver ligger gjestehuset El canto del gallo. Bygningen er en gammel halm låve fra begynnelsen av 1900- tallet med tradisjonell arkitektur fra disse fjell områdene. Det lille gjestehuset har 4 doble rom, alle med .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| La Torre de Herran TYPE: Gjestegård&Herberge |
 |
Gjestegård satt opp i et gammelt tårn-hus fra slutten av 1400-tallet, beliggende i den sjarmerende byen Herran. Gjestegården har 6 doble rom og ett enkelt rom, alle med moderne bad, sentralvarme og TV.Den orginale arkitekturen av tårnet ble bevart da det ble renovert, og møblene samt dekorasjonene er holdt i .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| C.T.R. AMBASMESTAS TYPE: Hotell |
 |
Flott ruralt hotell beliggende i hjertet av El Bierzo-Leon i byen Ambasmestas, på grensen til det grønne Galicia.Landsbyen ligger på pilgrimsveien ”Camino de Santiago” fyllt med historie, tradisjon og mystikk. Hotellet har 23 store rom vakkert møblert i en rustikk stil, de har alle moderne bad, telefon og TV.Felles areal .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| LA BOLERA TYPE: Gjestegård&Herberge |
 |
I den historiske landsbyen Robles de Laciana ligger den rurale gjestegården La Bolera.Bygningen som er fra begynnelsen av 1900-tallet er blitt vakkert renovert og innredet med en kombinasjon av rustikke og moderne møbler.KarakteristikkUtendørs: hage, basseng, terrasse, parkeringsplassSpråk: spansk, engelskInnvendig: bad på rom, bibliotek, sentralvarme, bord spill, spisestue, DVD eller video, .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| CASA RURAL RIOLOSEROS TYPE: Feriehus |
 |
Stor ruralt hus som leies ut i sin helhet beliggende i den lille landsbyen Villacorta sør-øst i Montana de Riano.Området hører til naturparken Picos de Europa som nå også blir deklarert Reserva de Biosfera av Unesco.Huset er av ny konstruksjon i tradisjonell arkitektur, og er bygget med materialer fra området.Innredningen .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| EL HENAR DEL REY I Y II TYPE: Feriehus |
 |
2 rurale hus som leies ut i sin helhet beliggende i fjell landsbyen Brugos de Fenar bare 20min. fra byen Leon som er hovedstaden i regionen.Husene er satt opp på ruinene av et gammelt gårdshus, tradisjonelt bygget og med en moderne samt rustikk innredning. De er begge utstyrt med ;- .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| CASA CÓSCOLO TYPE: Romutleie |
 |
Rural liten gjestegård satt opp på ruinene av et tradisjonelt gårdshus beliggende i den lille landsbyen Castillo de los Polvazares.Landsbyen tar oss langt tilbake i tid med sin velbevarte arkitektur, gamle tradisjoner og rike gastronomi, samtidig som den ligger bare 5km. fra byen Astorga, og 57km. fra Leon - hovedstaden .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| POSADA R .PASCUAL TYPE: Gjestegård&Herberge |
 |
Rural gjestegård i en bygning fra forrige århundre, beliggende i landsbyen Santa Maria de la Vega.Etter et omfattende renovasjons arbeide har det nå fått en moderne med vakker rustikk stil.Et bevis på dette er museet Aperos de Labranza som nå finnes i bygningen.Gjestegården har totalt 6 rom - 4 doble .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| EL ENCANTO DEL VALLEVAL TYPE: Feriehus |
 |
EL ENCANTO DEL VALLEVAL 2 Rurale hus som leies ut i sin helhet satt opp i ett stort hus. El Encanto del Valleval ligger i den nydelige landsbyen Soto Sajambre med fjellene og Naturparken Picos de Europa rett bak seg. Landsbyen er en av de vakreste i nord Spania .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| CASA RURAL LAS GOLONDRINAS TYPE: Feriehus |
 |
CASA RURAL LAS GOLONDRINAS Ruralt hus som leies ut i sin helhet beliggende i landsbyen Tapia de la Ribera, 28km. fra Leon, hovedstaden i provinsen. Det ligger omgitt av vakre fjell, like ved en innsjø og en elv svært rik på ørret. Byen La Magdalena med sine butikker, restauranter, .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| GRICHANDANA TYPE: Feriehus |
 |
GRICHANDANA Ruralt hus som leies ut i sin helhet beliggende i landsbyen "Sosas de Laciana", lokalisert i en "alltid" grønn dal. Huset er omgitt av et vakkert landskap med eiketrær, poppel, bjørk, lyng, grønne enger og en stor ørret elv. Dalen Laciana ligger i den sørlige delen av den .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| CASA RURALES LAS VERDES TYPE: Feriehus |
 |
|
Mer Informasjon
Til bestilling |

| CASA RURAL RIOLOSEROS TYPE: Feriehus |
 |
Stor ruralt hus som leies ut i sin helhet beliggende i den lille landsbyen Villacorta sør-øst i Montana de Riano.Området hører til naturparken Picos de Europa som nå også blir deklarert Reserva de Biosfera av Unesco.Huset er av ny konstruksjon i tradisjonell arkitektur, og er bygget med materialer fra området.Innredningen .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| EL HENAR DEL REY I Y II TYPE: Feriehus |
 |
2 rurale hus som leies ut i sin helhet beliggende i fjell landsbyen Brugos de Fenar bare 20min. fra byen Leon som er hovedstaden i regionen.Husene er satt opp på ruinene av et gammelt gårdshus, tradisjonelt bygget og med en moderne samt rustikk innredning. De er begge utstyrt med ;- .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| EL ENCANTO DEL VALLEVAL TYPE: Feriehus |
 |
EL ENCANTO DEL VALLEVAL 2 Rurale hus som leies ut i sin helhet satt opp i ett stort hus. El Encanto del Valleval ligger i den nydelige landsbyen Soto Sajambre med fjellene og Naturparken Picos de Europa rett bak seg. Landsbyen er en av de vakreste i nord Spania .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| CASA RURAL LAS GOLONDRINAS TYPE: Feriehus |
 |
CASA RURAL LAS GOLONDRINAS Ruralt hus som leies ut i sin helhet beliggende i landsbyen Tapia de la Ribera, 28km. fra Leon, hovedstaden i provinsen. Det ligger omgitt av vakre fjell, like ved en innsjø og en elv svært rik på ørret. Byen La Magdalena med sine butikker, restauranter, .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| GRICHANDANA TYPE: Feriehus |
 |
GRICHANDANA Ruralt hus som leies ut i sin helhet beliggende i landsbyen "Sosas de Laciana", lokalisert i en "alltid" grønn dal. Huset er omgitt av et vakkert landskap med eiketrær, poppel, bjørk, lyng, grønne enger og en stor ørret elv. Dalen Laciana ligger i den sørlige delen av den .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| CASA RURALES LAS VERDES TYPE: Feriehus |
 |
|
Mer Informasjon
Til bestilling |

| Viejo Molino Cela TYPE: Romutleie |
 |
Romantisk gjestegård bygd på en vannmølle fra 1700-tallet. Ligger ved landsbyen Nistal og elven Tuerto, bare 4km. fra byen Astorga og 45km. fra Leon.Eiendommen er på hele 5 hektar, omgitt av vann på alle kanter og med en frodig vegetasjon. Bygningen er renovert med førsteklasses materialer og møblert med antikke .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| EL CANTO DEL GALLO TYPE: Romutleie |
 |
Ved fjellutløperene til Nasjonalparken Picos de Europa, i et landskap av høye fjell, dype skoger og elver ligger gjestehuset El canto del gallo. Bygningen er en gammel halm låve fra begynnelsen av 1900- tallet med tradisjonell arkitektur fra disse fjell områdene. Det lille gjestehuset har 4 doble rom, alle med .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| CASA CÓSCOLO TYPE: Romutleie |
 |
Rural liten gjestegård satt opp på ruinene av et tradisjonelt gårdshus beliggende i den lille landsbyen Castillo de los Polvazares.Landsbyen tar oss langt tilbake i tid med sin velbevarte arkitektur, gamle tradisjoner og rike gastronomi, samtidig som den ligger bare 5km. fra byen Astorga, og 57km. fra Leon - hovedstaden .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |

| C.T.R. AMBASMESTAS TYPE: Hotell |
 |
Flott ruralt hotell beliggende i hjertet av El Bierzo-Leon i byen Ambasmestas, på grensen til det grønne Galicia.Landsbyen ligger på pilgrimsveien ”Camino de Santiago” fyllt med historie, tradisjon og mystikk. Hotellet har 23 store rom vakkert møblert i en rustikk stil, de har alle moderne bad, telefon og TV.Felles areal .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| La Torre de Herran TYPE: Gjestegård&Herberge |
 |
Gjestegård satt opp i et gammelt tårn-hus fra slutten av 1400-tallet, beliggende i den sjarmerende byen Herran. Gjestegården har 6 doble rom og ett enkelt rom, alle med moderne bad, sentralvarme og TV.Den orginale arkitekturen av tårnet ble bevart da det ble renovert, og møblene samt dekorasjonene er holdt i .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| LA BOLERA TYPE: Gjestegård&Herberge |
 |
I den historiske landsbyen Robles de Laciana ligger den rurale gjestegården La Bolera.Bygningen som er fra begynnelsen av 1900-tallet er blitt vakkert renovert og innredet med en kombinasjon av rustikke og moderne møbler.KarakteristikkUtendørs: hage, basseng, terrasse, parkeringsplassSpråk: spansk, engelskInnvendig: bad på rom, bibliotek, sentralvarme, bord spill, spisestue, DVD eller video, .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
| POSADA R .PASCUAL TYPE: Gjestegård&Herberge |
 |
Rural gjestegård i en bygning fra forrige århundre, beliggende i landsbyen Santa Maria de la Vega.Etter et omfattende renovasjons arbeide har det nå fått en moderne med vakker rustikk stil.Et bevis på dette er museet Aperos de Labranza som nå finnes i bygningen.Gjestegården har totalt 6 rom - 4 doble .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |

| POSADA R .PASCUAL TYPE: Gjestegård&Herberge |
 |
Rural gjestegård i en bygning fra forrige århundre, beliggende i landsbyen Santa Maria de la Vega.Etter et omfattende renovasjons arbeide har det nå fått en moderne med vakker rustikk stil.Et bevis på dette er museet Aperos de Labranza som nå finnes i bygningen.Gjestegården har totalt 6 rom - 4 doble .......... |
Mer Informasjon
Til bestilling |
|

|

Casa Rural, Posadas, Fincas, Apartamentos, Hotel, Cortijos, Feriehus, Romutleie, Villaer, Leiligheter, Hotell, Gjestehus, Country houses, Rural rooms, Villas, Apartments, Hotels, Guesthouses, Landhäuser, Zimmervermietungen, Villas, Apartments, Hotels, Gasthäuser
Travelnorth - Spanianett SL - Erizo 7 - 35510 - Pto del Carmen Lanzarote E.mail: info@spanianett.com
|
|